ÁGNES LAKBERENDEZÉS
Bútorbolt - Tapolca
Univerzális (jobbosra és balosra is szerelhető) sarokgarnitúra RELAXZÓNÁVAL . Wilu kétfunkciós sarok felépítése alapján biztosítja az ülőfunkció kényelmét és a fekvőfunkció minden kritériumát. Ülőpozícióban a megfelelően lágy ülőfelület és a gerincoszlopot körülölelő támlapárnázat biztosítja a nagy fokú kényelmet. Fekvőpozícióban a matracgyártásban alkalmazott "WILU RELAXZÓNA" rendszerével biztosítja a gerincoszlop és az izomzat ellazulását a mind tökéletesebb pihenéshez. Minden Wilu sarokra jellemző az egyszerű működés, könnyen elérhető dupla ágyneműtartó és a tömör bükkfa lábak .
Állítható fejtámlával, állítható kartámlával, ágyneműtartóval, ágy funkcióval, kárpitozott háttámlával, díszvarrással, hullámrugós, nagy rugalmasságú hab ülőfelülettel, vendégágy a saját szövetével kárpitozva. A fekvőfelület mérete: 274 x 130 cm Szövetminta alapján rendelhető, jobbos vagy balos állásban. Szövettől függően az ár változhat.
Szín: spanyol tölgy, világos monaco tölgy
A klasszikus formák kedvelőinek. Szép, íves formák, díszvarrások teszik tetszetőssé e többfunkciós ülőgarnitúrát, melyet megvásárolhatnak 3-2-1, vagy 3-1-1-es változatban. Szövet és valódi bőr kárpittal is készítjük. Különlegessé tehetjük a választható, igényes kialakítású fa díszítéssel, melyből több színt kínálunk. A három részes elem kétszemélyes bonellrugós fekhellyé alakítható, az ágyneműtartót a kanapé alatt helyeztük el.
Jellemzők: hullámrugós, állítható fejtámlával, állítható kartámlával, ágyneműtartóval, ágy funkcióval, díszvarrással. Szürke színben rendelhető.
Alul és felül 1-1 ajtós polcos szekrény, középen 1 db csillapítós fiókkal. Rendelhető jobbos és balos kivitelben.Szín: spanyol tölgy, világos monaco tölgy
A Leon család továbbfejlesztett változata, telekárpitozott sarokelemmel. Praktikus, bonellrugós, kétszemélyes, ágyneműtartós fekhelye alkalmas akár vendégágynak, de állandó fekhelynek is. Jobbos és balos kivitelben rendelhető.
Szín: spanyol tölgy, világos monaco tölgy
Modern vonalvezetésű, többfunkciós ülőgarnitúra.TV-nézés, beszélgetés, a vendégek fogadása? Vagy csak pihenés egy fárasztó nap után? Nem csalódik a Leon garnitúra kényelmében és praktikusságában. Nyitható fekhelye pedig akár napi alvásra is alkalmas.
| Dokumentumok | Adatvédelem |
© 2001 Gáspár Ferenc. All Rights Reserved Keszthely Info. Webdesign